Στη σέντρα arrow Β' Ερασιτεχνική, Ν.Όμιλος
Ε.Π.Σ.Χαλκιδικής
Σύνθεση Δ.Σ. - Προσωπικό
Επιτροπές
Διαιτησία
Ποινές
Επικοινωνία
Ομάδες & Αγώνες
Οι ομάδες της Ένωσης
Α' Ερασιτεχνική
Β' Ερασιτεχνική, Β.Όμιλος
Β' Ερασιτεχνική, Ν.Όμιλος
Γ' Ερασιτεχνική, Β.Όμιλος
Γ' Ερασιτεχνική, Ν.Όμιλος
Τμήματα Υποδομής
Κύπελλο Ε.Π.Σ.Χ.
Μικτές ομάδες
Προσεχείς αγώνες
Πίνακες Βαθμολογίας
Α' Ερασιτεχνική
Β' Ερασιτεχνική
Γ' Ερασιτεχνική
Προκηρύξεις
Προκηρύξεις Πρωταθλημάτων
Προκηρύξεις Κυπέλλου
Προκηρύξεις Τμημ. υποδομής
Έντυπα
Αίτημα Αγώνα
Βεβαίωση παραχώρησης ποδοσφαιριστών
Δηλώσεις συμμετοχής
Καταστάσεις Υγείας
Πρόσθετα στοιχεία
Γενικά
Ελληνικ� Ποδοσφαιρικ� Ομοσπονδία SuperLeague Ελλάδα Ένωση Β' & Γ' Εθνικ�ς U.E.F.A. F.I.F.A.

Β' Ερασιτεχνική (Ν.Όμιλος) - Πρόγραμμα αγώνων Εκτύπωση E-mail
Γράφει ο/η ΕΠΣΧ   
27.09.08

 

Ε. Π. Σ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ   Β΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ   ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ  2013 - 2014.
         
1η Αγωνιστική ( 14η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
Α.Σ. Ν. ΣΚΙΩΝΗΣ  - ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  (3-3)  (1-3)
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  - ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ  (10-0)  (5-0)
ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ  - ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  (1-0)  (0-3)
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  - ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ  (0-2)  (0-1)
ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ  - ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ  (4-0)  (1-2)
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  - Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  (2-4)  (1-5)
ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ  - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  (1-1)  (1-1)
         
2η Αγωνιστική ( 15η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  - Α.Σ. Ν. ΣΚΙΩΝΗΣ  (6-0)  (3-1)
ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  - ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ  (1-1)  (1-1)
ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ  - ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  (0-4)  (0-4)
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  - ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ  (2-0)  (4-0)
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ  - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  (3-2)  (1-1)
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ  - ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ  (0-2)  (0-4)
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  (7-1)  (4-0)
         
3η Αγωνιστική ( 16η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
Α.Σ. Ν. ΣΚΙΩΝΗΣ  - ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ  (0-2)  (1-4)
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  - ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  (1-3)  (4-1)
ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ  - ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  (1-1)  (0-5)
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  - ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ  (8-1)  (4-0)
ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ  - ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  (1-6)  (0-8)
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  - ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ  (1-3)  (1-2)
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  - ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ  (6-0)  (7-0)
         
4η Αγωνιστική ( 17η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  - Α.Σ. Ν. ΣΚΙΩΝΗΣ  (4-1)  (3-0)
ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ  - ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ  (5-0)  (5-1)
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  (1-1)  (0-1)
ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  - ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ  (8-3)  (0-2)
ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ  - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  (1-1)  (1-2)
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  - Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  (2-3)  (0-2)
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ  - ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ  (5-1)  (5-0)
         
5η Αγωνιστική ( 18η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
Α.Σ. Ν. ΣΚΙΩΝΗΣ  - ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ  (5-1)  (2-0)
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  - ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  (4-1)  (6-1)
ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ  - ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ  (2-1)  (0-1)
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  - ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  (1-5)  (1-5)
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  - ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  (2-1)  (4-0)
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ  - ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ  (1-3)  (4-0)
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ  - ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  (3-0)  (3-2)
         
6η Αγωνιστική ( 19η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  - Α.Σ. Ν. ΣΚΙΩΝΗΣ  (9-1)  (4-1)
ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ  - ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ  (1-3)  (1-8)
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  (2-1)  (6-2)
ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ  - Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  (1-3)  (0-4)
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  - ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ  (3-0)  (0-0)
ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  - ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ  (1-5)  (0-3)
ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ  - ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  (0-6)  (2-5)
         
7η Αγωνιστική ( 20η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
Α.Σ. Ν. ΣΚΙΩΝΗΣ  - ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ  (1-1)  (2-2)
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  (4-5)  (0-6)
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  - ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ  (6-0)  (7-0)
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ  - ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  (0-4)  (0-4)
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ  - ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ  (0-1)  (2-1)
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  - ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  (1-1)  (0-2)
ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ  - ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  (0-2)  (2-1)
         
8η Αγωνιστική ( 21η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  - Α.Σ. Ν. ΣΚΙΩΝΗΣ  (2-0)  (2-4)
ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ  - Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  (1-5)  (1-5)
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  - ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ  (6-0)  (5-0)
ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ  - ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ  (1-5)  (1-5)
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  - ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  (1-2)  (1-2)
ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ  - ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ  (3-1)  (1-0)
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  - ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  (3-3)  (4-0)
         
9η Αγωνιστική ( 22η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
Α.Σ. Ν. ΣΚΙΩΝΗΣ  - Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  (0-7)  (0-4)
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ  - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  (0-7)  (1-5)
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ  - ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ  (5-0)  (2-1)
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  (3-1)  (3-1)
ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ  - ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ  (6-2)  (2-0)
ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  - ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  (1-4)  (0-0)
ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ  - ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  (3-3)  (1-0)
         
10η Αγωνιστική ( 23η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ  - Α.Σ. Ν. ΣΚΙΩΝΗΣ  (0-2)  (4-6)
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  - ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ  (1-0)  (1-5)
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  - ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  (1-3)  (0-8)
ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ  - ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ  (3-1)  (2-3)
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  - ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  (5-2)  (6-1)
ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ  - ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  (1-6)  (0-6)
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  - ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ  (1-1)  (0-2)
         
11η Αγωνιστική ( 24η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
Α.Σ. Ν. ΣΚΙΩΝΗΣ  - ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ  (0-3)  (0-1)
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  - ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ  (4-0)  (3-0)
ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ  - Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  (1-9)  (2-10)
ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  (3-2)  (3-2)
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  - ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ  (3-0)  (4-1)
ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ  - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  (2-2)  (0-1)
ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ  - ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  (0-3)  (1-5)
         
12η Αγωνιστική ( 25η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  - Α.Σ. Ν. ΣΚΙΩΝΗΣ  (6-0)  (4-0)
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ  - ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ  (5-0)  (6-0)
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ  - ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  (2-4)  (1-0)
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  - ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  (3-1)  (2-0)
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  - ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ  (1-3)  (2-2)
ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ  - ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  (4-1)  (1-2)
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  - ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ  (6-1)  (3-1)
         
13η Αγωνιστική ( 26η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
Α.Σ. Ν. ΣΚΙΩΝΗΣ  - ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ  (4-1)  (3-5)
ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  - ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  (2-3)  (2-2)
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  - ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ  (1-2)  (2-3)
ΕΛΠΙΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΑ  - ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ  (4-0)  (1-2)
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  - Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  (1-2)  (2-3)
ΑΕΤΟΣ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ  - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  (0-3)  (3-2)
ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ  -

ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ

 (0-1)  (3-4)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ε. Π. Σ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ   Β΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ   ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ  2012 - 2013.

         
1η Αγωνιστική ( 14η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ  - ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  ( 3 - 4 )
 ( 0 - 4 )
ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ  - ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ  ( 0 - 2 )
 ( 0 - 6 )
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ  - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  ( 3 - 0 )
 ( 4 - 1 )
ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  - ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  ( 0 - 1 )
 ( 0 - 4 )
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  - Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  ( 0 - 3 )
 ( 1 - 4 )
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  - ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ  ( 3 - 0 )
 ( 6 - 0 )
ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ  - ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ  ( 0 - 2 )
 ( 2 - 2 )
         
2η Αγωνιστική ( 15η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ  - Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ  ( 1 - 3 )
 ( 3 - 1 )
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  - ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ  ( 1 - 4 )
 ( 2 - 3 )
ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ  - ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  ( 4 - 1 )
 ( 6 - 0 )
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  - ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  ( 2 - 1 )
 ( 0 - 1 )
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  - ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  ( 1 - 0 )
 ( 0 - 0 )
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  - ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ  ( 3 - 1 )
 ( 3 - 3 )
ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ  - ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ  ( 1 - 2 )
 ( 0 - 0 )
         
3η Αγωνιστική ( 16η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ  - ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ  ( 0 - 4 )
 ( 1 - 2 )
ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  - ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ  ( 2 - 0 )
 ( 0 - 0 )
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  - ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  ( 2 - 2 )
 ( 1 - 1 )
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  - ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ  ( 2 - 3 )
 ( 0 - 3 )
ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ  - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  ( 2 - 3 )
 ( 0 - 2 )
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ  - ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  ( 0 - 2 )
 ( 0 - 4 )
ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ  - Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  ( 1 - 4 )
 ( 0 - 2 )
         
4η Αγωνιστική ( 17η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  - Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ  ( 5 - 2 )
 ( 0 - 3 )
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ  - ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  ( 4 - 1 )
 ( 3 - 2 )
ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ  - ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  ( 0 - 5 )
 ( 0 - 3 )
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  - ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ  ( 1 - 0 )
 ( 0 - 1 )
ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ  - ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ  ( 6 - 0 )
 ( 4 - 1 )
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  - ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ  ( 1 - 2 )
 ( 1 - 3 )
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  - Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  ( 2 - 2 )
 ( 1 - 1 )
         
5η Αγωνιστική ( 18η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ  - ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  ( 3 - 0 )
 ( 1 - 2 )
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  - ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  ( 1 - 3 )
 ( 1 - 1 )
ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ  - ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ  ( 2 - 5 )
 ( 0 - 3 )
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ  - ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ  ( 2 - 0 )
 ( 2 - 1 )
ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ  - ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  ( 0 - 2 )
 ( 1 - 3 )
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  - ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ  ( 2 - 3 )
 ( 1 - 2 )
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  ( 9 - 1 )
 ( 1 - 1 )
         
6η Αγωνιστική ( 19η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  - Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ  ( 6 - 2 )
 ( 4 - 0 )
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  - ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ  ( 2 - 1 )
 ( 2 - 0 )
ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  - ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ  ( 1 - 3 )
 ( 2 - 0 )
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ  - ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ  ( 4 - 0 )
 ( 4 - 0 )
ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ  - Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  ( 1 - 1 )
 ( 0 - 1 )
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  - ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  ( 1 - 5 )
 ( 0 - 2 )
ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ  - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  ( 6 - 4 )
 ( 3 - 2 )
         
7η Αγωνιστική ( 20η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ  - ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ  ( 1 - 1 )
 ( 0 - 1 )
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ  - ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  ( 1 - 2 )
 ( 1 - 0 )
ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ  - ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  ( 2 - 0 )
 ( 1 - 3 )
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  - ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  ( 3 - 0 )
 ( 2 - 1 )
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  - ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ  ( 7 - 1 )
 ( 1 - 1 )
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  - ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ  ( 0 - 1 )
 ( 2 - 1 )
ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ  - ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  ( 4 - 3 )
 (3 - 0 )
         
8η Αγωνιστική ( 21η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ  - Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ  ( 4 - 0 )
 ( 3 - 1 )
ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ  - ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ  ( 1 - 1 )
 ( 2 - 2 )
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  - Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  ( 0 - 1 )
 ( 1 - 1 )
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  - ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  ( 0 - 2 )
 ( 1 - 4 )
ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  ( 0 - 0 )
 ( 2 - 3 )
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ  - ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ  ( 2 - 4 )
 ( 3 - 1 )
ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ  - ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  ( 0 - 3 )
 ( 1 - 2 )
         
9η Αγωνιστική ( 22η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ  - ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ  ( 4 - 0 )  ( 2 - 0 )
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  - ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ  ( 2 - 0 )
 ( 1 - 1 )
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  - ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ  ( 7 - 0 )
 ( 3 - 0 )
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  - ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  ( 2 - 5 )  ( 4 - 5 )
ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ  - ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  ( 3 - 1 )  ( 1 - 2 )
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  - ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  ( 2 - 0 )
 ( 2 - 3 )
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ  - ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ  ( 3 - 0 )
 ( 5 - 2 )
         
10η Αγωνιστική ( 23η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  - Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ  ( 2 - 1 )
 ( 1 - 1 )
ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ  - ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  ( 0 - 3 )
 ( 1 - 7 )
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ  - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  ( 1 - 2 )
 ( 0 - 0 )
ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ  - ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ  ( 0 - 4 )
 ( 0 - 1 )
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  - ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  ( 2 - 0 )
 ( 1 - 3 )
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  - ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ  ( 1 - 1 )
 ( 1 - 0 )
ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  - ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ  ( 1 - 2 )
 ( 0 - 2 )
         
11η Αγωνιστική ( 24η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ  - ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  ( 0 - 6 )  ( 0 - 2 )
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  - Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  ( 2 - 3 )
 ( 1 - 6 )
ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ  - ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ  ( 6 - 1 )  ( 6 - 1 )
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  - ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ  ( 1 - 2 )
 ( 0 - 0 )
ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ  - ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ  ( 0 - 4 )
 ( 0 - 2 )
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ  - ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  ( 1 - 0 )
 ( 5 - 0 )
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  - ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  ( 1 - 1 )
 ( 1 - 0 )
         
12η Αγωνιστική ( 25η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  - Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ  ( 1 - 0 )
 ( 1 - 3 )
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  - ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ  ( 2 - 2 )
 ( 0 - 1 )
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  - ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  ( 0 - 0 )
 ( 0 - 3 )
ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ  - ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ  ( 6 - 0 )
 ( 5 - 3 )
ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ  - ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ  ( 0 - 3 )
 ( 0 - 4 )
ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ  - ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  ( 1 - 2 )
 ( 2 - 0 )
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  - ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  ( 5 - 2 )
 ( 0 - 2 )
         
13η Αγωνιστική ( 26η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ  - ΑΕΤΟΣ ΦΟΥΡΚΑΣ  ( 0 - 7 )
 ( 0 - 6 )
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ  - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ  ( 0 - 3 )
 ( 7 - 2 )
ΑΕΤΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ  - ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ  ( 1 - 7 )
 ( 1 - 4 )
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ  - Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ  ( 2 - 0 )
 ( 0 - 0 )
ΚΥΠΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ  - ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ  ( 4 - 0 )
 ( 1 - 2 )
ΕΡΜΗΣ Ν. ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ  - ΔΟΞΑ ΚΑΛΥΒΩΝ  ( 0 - 2 )
 ( 0 - 1 )
ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ  - ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  ( 0 - 3 )
 ( 1 - 1 )

 

Τελευταία ανανέωση ( 30.03.14 )