Στη σέντρα arrow Β' Ερασιτεχνική, Β.Όμιλος
Ε.Π.Σ.Χαλκιδικής
Σύνθεση Δ.Σ. - Προσωπικό
Επιτροπές
Διαιτησία
Ποινές
Επικοινωνία
Ομάδες & Αγώνες
Οι ομάδες της Ένωσης
Α' Ερασιτεχνική
Β' Ερασιτεχνική, Β.Όμιλος
Β' Ερασιτεχνική, Ν.Όμιλος
Γ' Ερασιτεχνική, Β.Όμιλος
Γ' Ερασιτεχνική, Ν.Όμιλος
Τμήματα Υποδομής
Κύπελλο Ε.Π.Σ.Χ.
Μικτές ομάδες
Προσεχείς αγώνες
Πίνακες Βαθμολογίας
Α' Ερασιτεχνική
Β' Ερασιτεχνική
Γ' Ερασιτεχνική
Προκηρύξεις
Προκηρύξεις Πρωταθλημάτων
Προκηρύξεις Κυπέλλου
Προκηρύξεις Τμημ. υποδομής
Έντυπα
Αίτημα Αγώνα
Βεβαίωση παραχώρησης ποδοσφαιριστών
Δηλώσεις συμμετοχής
Καταστάσεις Υγείας
Πρόσθετα στοιχεία
Γενικά
Ελληνικ� Ποδοσφαιρικ� Ομοσπονδία SuperLeague Ελλάδα Ένωση Β' & Γ' Εθνικ�ς U.E.F.A. F.I.F.A.

Β' Ερασιτεχνική (Β.Όμιλος) - Πρόγραμμα αγώνων Εκτύπωση E-mail
Γράφει ο/η ΕΠΣΧ   
27.09.08

 

Ε. Π. Σ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ   Β΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ   ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ  2014 - 2015.
         
1η Αγωνιστική ( 14η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ  -  ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  (1-1)  
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  -  ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  (4-0)  
ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ  -  ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ  (0-3*)  
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ  -  Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  (2-2)  
ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ  -  ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ  (2-1)  
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  -  ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.  (1-2)  
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  -  ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ  (2-3)  
         
2η Αγωνιστική ( 15η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  -  ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ  (5-0)  
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  -  ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ  (5-0)  
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  -  ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ  (3-0)  
ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ  -  ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ  (0-4)  
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  -  ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  (0-1)  
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ  -  ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  (2-0)  
ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.  -  ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ  (3-1)  
         
3η Αγωνιστική ( 16η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ  -  ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ  (1-0)  
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ  -  ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  (0-5)  
ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ  -  ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  (4-1)  
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  -  ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  (1-0)  
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  -  ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ  (10-0)  
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ  -  Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  (2-1)  
ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.  -  ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ  (1-2)  
         
4η Αγωνιστική ( 17η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ  -  ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ  (2-1)  
ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ  -  ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ  (0-2)  
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  -  ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  (4-3)  
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  -  ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  (3-1)  
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  -  ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ  (5-1)  
ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ  -  ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.  (0-5)  
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  -  ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ  (2-3)  
         
5η Αγωνιστική ( 18η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ  -  ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ  (0-1)  
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  -  ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ  (2-0)  
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  -  ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ  (3-1)  
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ  -  ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  (2-0)  
ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.  -  ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  (1-0)  
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ  -  ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  (2-2)  
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  -  ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ  (4-0)  
         
6η Αγωνιστική ( 19η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  -  ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ  (2-0)  
ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ  -  ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  (4-2)  
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ  -  ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ  (5-1)  
ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ  -  ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.  (0-3)  
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  -  ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ  (2-2)  
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  -  Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  (4-1)  
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  -  ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ  (7-0)  
         
7η Αγωνιστική ( 20η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ  -  ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  (2-2)  
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ  -  ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  (1-1)  
ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.  -  ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ  (1-3)  
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ  -  ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ  (4-4)  
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  -  ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ  (5-1)  
ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ  -  ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  (0-3)α.α.  
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  -  ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  (3-2)  
         
8η Αγωνιστική ( 21η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ  -  ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ  (3-0)  
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  -  ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.  (4-3)  
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  -  ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ  (0-0)  
ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ  -  Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  (1-3)  
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ  -  ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ  (5-0)  
ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ  -  ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  (1-8)  
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  -  ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  (4-3)  
         
9η Αγωνιστική ( 22η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ  -  ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.  (0-2)  
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ  -  ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ  (3-1)  
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  -  ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  (3-2)  
ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ  -  ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  (0-8)  
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  -  ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ  (2-0)  
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  -  ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ  (1-0)  
ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ  -  ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  (0-3)α.α.  
         
10η Αγωνιστική ( 23η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ  -  ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ    
ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.  -  Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ    
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ  -  ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ    
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  -  ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ    
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  -  ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ    
ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ  -  ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ    
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ  -  ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ    
         
         
         
         
11η Αγωνιστική ( 24η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ  -  Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ    
ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ  -  ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ    
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  -  ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.    
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  -  ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ    
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  -  ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ    
ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ  -  ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ    
ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ  -  ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ    
         
12η Αγωνιστική ( 25η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ  -  ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ    
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  -  ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ    
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ  -  ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ    
ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.  -  ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ    
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ  -  ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ    
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  -  ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ    
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  -  ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ    
         
13η Αγωνιστική ( 26η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ  -  ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ    
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  -  ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ    
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  -  Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ    
ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ  -  ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ    
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ  -  ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.    
ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ  -  ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ    
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  -  ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ    
         
 * Μετά από ένσταση.
       
    Γραμματεία Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής    

 

 

 

Ε. Π. Σ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ   Β΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ   ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ  2013 - 2014.
         
1η Αγωνιστική ( 14η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. / ΣΤΡΑΤ/ΚΗΣ  - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  (0-7)  (0-5)
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ  - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  (1-1)  (1-2)
Π.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 2011  - ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ  (5-6)  (1-2)
ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.  - ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  (3-2)  (1-5)
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  - ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  (2-4)  (3-1)
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  - Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ  (0-2)  (0-3)
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ  - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ  (0-0)  (0-1)
         
2η Αγωνιστική ( 15η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ  - ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. / ΣΤΡΑΤ/ΚΗΣ  (2-0)  (0-2)
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  - Π.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 2011  (7-0)  (5-0)
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  - ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.  (0-2)  (0-3)
ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ  - ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  (1-1)  (2-2)
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  - ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  (3-1)  (0-1)
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  - ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ  (6-0)  (3-0)
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ  - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ  (4-1)  (3-0)
         
3η Αγωνιστική ( 16η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. / ΣΤΡΑΤ/ΚΗΣ  - Π.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 2011  (5-1)  (2-1)
ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.  - ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ  (4-0)  (3-0)
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  (2-1)  (2-6)
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  (1-2)  (1-0)
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ  - ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ  (1-4)  (1-3)
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ  - ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  (2-3)  (0-8)
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ  - ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  (6-0)  (3-1)
         
4η Αγωνιστική ( 17η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.  - ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. / ΣΤΡΑΤ/ΚΗΣ  (8-0)  (2-2)
Π.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 2011  - ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  (0-5)  (0-3)
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ  - ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  (0-1)  (0-0)
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  - ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ  (10-0)  (4-1)
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ  (5-1)  (3-0)
ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ  - Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ  (2-2)  (3-5)
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  - ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  (1-0)  (3-0)
         
5η Αγωνιστική ( 18η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. / ΣΤΡΑΤ/ΚΗΣ  - ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  (0-1)  (3-3)
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  - ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.  (1-1)  (1-5)
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ  - Π.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 2011  (1-2)  (6-3)
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ  - ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ  (2-2)  (1-5)
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ  - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  (3-2)  (1-1)
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  (2-1)  (3-5)
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  - ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ  (4-0)  (2-1)
         
6η Αγωνιστική ( 19η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  - ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. / ΣΤΡΑΤ/ΚΗΣ  (5-1)  (1-2)
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  - ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ  (3-0)  (2-2)
ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.  - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ  (4-0)  (0-1)
Π.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 2011  - Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ  (1-6)  (0-4)
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ  - ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  (1-3)  (2-0)
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  - ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  (4-0)  (0-0)
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  - ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ  (2-3)  (3-1)
         
7η Αγωνιστική ( 20η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. / ΣΤΡΑΤ/ΚΗΣ  - ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ  (3-0)  (2-0)
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ  - ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  (0-2)  (1-5)
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ  - ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  (5-1)  (2-1)
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  - ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.  (5-2)  (1-6)
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  - Π.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 2011  (4-1)  (2-0)
ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ  - ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ  (2-1)  (1-2)
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  (1-2)  (0-5)
         
8η Αγωνιστική ( 21η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ  - ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. / ΣΤΡΑΤ/ΚΗΣ  (1-1)  (0-2)
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ  - Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ  (1-5)  (0-4)
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  - ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  (2-0)  (0-0)
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  - ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  (1-2)  (0-3)
ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.  - ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ  (3-0)  (2-1)
Π.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 2011  - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  (2-6)  (1-8)
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ  - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  (1-5)  (0-4)
         
9η Αγωνιστική ( 22η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. / ΣΤΡΑΤ/ΚΗΣ  - Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ  (1-6)  (2-4)
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ  (5-1)  (1-1)
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  - ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ  (3-0)  (6-1)
ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ  - ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  (1-2) (1-2)
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  - ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  (4-2)  (4-1)
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  - ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.  (1-1)  (2-0)
Π.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 2011  - ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ  (2-0)  (1-2)
         
10η Αγωνιστική ( 23η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  - ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. / ΣΤΡΑΤ/ΚΗΣ  (3-0)  (2-4)
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ  - ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  (0-1)  (1-1)
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ  - ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ  (2-7)  (3-2)
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ  - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  (1-3)  (1-5)
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  (0-3)  (1-2)
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  - ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ  (3-2)  (0-1)
ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.  - Π.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 2011  (4-1)  (4-2)
         
11η Αγωνιστική ( 24η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. / ΣΤΡΑΤ/ΚΗΣ  - ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  (1-3)  (1-5)
ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ  - ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  (4-1)  (1-1)
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  - Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ  (1-2)  (0-3)
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ  (2-0)  (5-1)
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ  - ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ  (0-2)  (0-0)
Π.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 2011  - ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  (2-4)  (0-3)α.α
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  - ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.  (1-4)  (1-4)
         
12η Αγωνιστική ( 25η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ  - ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. / ΣΤΡΑΤ/ΚΗΣ  (6-3)  (0-3)
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  (3-0)  (0-1)
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  - ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  (0-2)  (1-5)
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ  - ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ  (4-0)  (1-0)
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ  - Π.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 2011  (3-0)  (0-0)
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ  - ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.  (0-1)  (0-2)
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  - ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  (1-0)  (1-0)
         
13η Αγωνιστική ( 26η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. / ΣΤΡΑΤ/ΚΗΣ  - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ  (0-6)  (1-2)
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  - ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ  (5-0)  (3-0)
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ  - ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  (0-4)  (0-2)
Π.Ο. ΣΑΡΤΗΣ 2011  - ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  (2-5)  (3-5)
ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.  - Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ  (1-1)  (0-2)
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ  (4-0)  (1-1)
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ  - ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ  (0-6)  (0-3)α.α

 

 

 

 

 

 

Ε. Π. Σ. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ   Β΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ   ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ  2012 - 2013.

         
1η Αγωνιστική ( 14η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ  - ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ  ( 3 - 2 )
 ( 2 - 1 )
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ  - ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ  ( 8 - 2 )
 ( 1 - 3 )
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  - ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  ( 1 - 2 )
 ( 3 - 1 )
ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. / ΣΤΡΑΤ/ΚΗΣ  - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  ( 3 - 3 )
 ( 1 - 1 )
ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ  - ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ  ( 0 - 2 )
 ( 0 - 3 )α.α.
ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.  - ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  ( 3 - 2 )
 ( 1 - 1 )
ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ  - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ  ( 3 - 1 )
 ( 7 - 0 )
         
2η Αγωνιστική ( 15η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ  - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ  ( 4 - 0 )
 ( 1 - 4 )
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ  - ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  ( 1 - 1 )
 ( 1 - 5 )
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ  - ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. / ΣΤΡΑΤ/ΚΗΣ  ( 3 - 2 )
 ( 0 - 4 )
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  - ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ  ( 7 - 0 )
 ( 3 - 0 )α.α.
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  - ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.  ( 1 - 3 )
 ( 2 - 3 )
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ  - ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ  ( 2 - 2 )
 ( 0 - 1 )
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ  ( 2 - 0 )
 ( 1 - 0 )
         
3η Αγωνιστική ( 16η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ  - ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  ( 1 - 0 )
 ( 2 - 0 )
ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. / ΣΤΡΑΤ/ΚΗΣ  - Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ  ( 2 - 4 )
 ( 0 - 2 )
ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ  - ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ  ( 1 - 6 )
 ( 0 - 3 )α.α.
ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.  - ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ  ( 0 - 0 )
 ( 3 - 3 )
ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ  - ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  ( 1 - 1 )
 ( 7 - 0 )
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ  - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  ( 3 - 1 )
 ( 0 - 0 )
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  - ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ  ( 1 - 4 )
 ( 1 - 2 )
         
4η Αγωνιστική ( 17η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. / ΣΤΡΑΤ/ΚΗΣ  - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ  ( 3 - 2 )
 ( 2 - 3 )
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  - ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ  ( 2 - 0 )
 ( 3 - 0 )α.α.
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ  - ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.  ( 6 - 0 )
 ( 2 - 3 )
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ  - ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ  ( 1 - 2 )
 ( 1 - 3 )
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ  - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ  ( 2 - 2 )
 ( 4 - 3 )
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  - ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  ( 1 - 2 )
 ( 1 - 2 )
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  - ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ  ( 1 - 3 )
 ( 0 - 2 )
         
5η Αγωνιστική ( 18η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ  - ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ  ( 2 - 1 )
 ( 3 - 0 )α.α.
ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.  - ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. / ΣΤΡΑΤ/ΚΗΣ  ( 2 - 1 )
 ( 2 - 2 )
ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ  - ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  ( 1 - 2 )
 ( 0 - 0 )
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ  - Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ  ( 0 - 2 )
 ( 0 - 2 )
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  - ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ  ( 2 - 2 )
 ( 2 - 3 )
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ  - ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ  ( 2 - 0 )
 ( 2 - 1 )
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  - ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  ( 1 - 1 )
 ( 0 - 1 )
         
6η Αγωνιστική ( 19η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.  - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ  ( 2 - 2 )
 ( 0 - 2 )
ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ  - ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ  ( 2 - 7 )
 ( 0 - 3 )α.α.
ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. / ΣΤΡΑΤ/ΚΗΣ  - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ  ( 2 - 1 )
 ( 0 - 2 )
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  - ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  ( 2 - 0 )
 ( 2 - 1 )
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ  - ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ  ( 3 - 6 )
 ( 1- 1 )
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ  - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  ( 2 - 1 )
 ( 2 - 0 )
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ  - ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  ( 2 - 6 )
 ( 2 - 2 )
         
7η Αγωνιστική ( 20η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ  - ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ  ( 0 - 4 )
 ( 0 - 0 )
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ  - ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.  ( 1 - 3 )
 ( 3 - 2 )
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  - ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ  ( 5 - 0 )
 ( 3 - 0 )α.α.
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ  - ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. / ΣΤΡΑΤ/ΚΗΣ  ( 6 - 2 )
 ( 4 - 2 )
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  - ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  ( 3 - 1 )
 ( 0 - 2 )
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  - Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ  ( 1 - 1 )
 ( 0 - 3 )
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ  - ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ  ( 2 - 2 )
 ( 1 - 2 )
         
8η Αγωνιστική ( 21η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ  - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ  ( 0 - 4 )
 ( 0 - 1 )
ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ  - ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  ( 1 - 1 )
 ( 3 - 0 )
ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.  - ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ  ( 1 - 2 )
 ( 0 - 1 )
ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ  - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  ( 0 - 4 )
 ( 0 - 3 )α.α.
ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. / ΣΤΡΑΤ/ΚΗΣ  - ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  ( 4 - 1 )
 ( 0 - 3 )
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  - ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ  ( 5 - 0 )
 ( 3 - 1 )
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ  - ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ  ( 2 - 0 )
 ( 5 - 2 )
         
9η Αγωνιστική ( 22η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ  - ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  ( 3 - 1 )
 (  1 - 1 )
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ  - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ  ( 6 - 0 )  ( 1 - 0 )
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  - ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ  ( 2 - 4 )
 ( 0 - 4 )
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  - ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.  ( 3 - 0 )
 ( 1 - 1 )
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ  - ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ  ( 4 - 0 )
 ( 3 - 0 )α.α.
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ  - ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. / ΣΤΡΑΤ/ΚΗΣ  ( 2 - 1 )
 ( 2 - 4 )
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  - Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ  ( 1 - 0 )  ( 0 - 0 )
         
10η Αγωνιστική ( 23η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ  - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ  ( 2 - 2 )
 ( 1 - 3 )
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  ( 2 - 0 )
 ( 2 - 1 )
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ  - ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  ( 2 - 5 )
 ( 3 - 2 )
ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ  - ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ  ( 3 - 0 )
 ( 2 - 1 )
ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.  - ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ  ( 1 - 3 )
 ( 0 - 4 )
ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ  - Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ  ( 0 - 3 )α.α.  ( 0 - 3 )α.α.
ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. / ΣΤΡΑΤ/ΚΗΣ  - ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  ( 1 - 0 )
 ( 1 - 5 )
         
11η Αγωνιστική ( 24η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ  - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  ( 4 - 2 )
 ( 4 - 1 )
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  - ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ  ( 1 - 2 )  ( 0 - 2 )
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ  - ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  ( 2 - 3 )
 ( 0 - 3 )
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ  - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ  ( 6 - 0 )
 ( 2 - 3 )
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ  - ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ  ( 3 - 2 )  ( 0 - 2 )
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  - ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.  ( 1 - 0 )  ( 2 - 1 )
ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ  - ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. / ΣΤΡΑΤ/ΚΗΣ  ( 0 - 3 )α.α.  ( 0 - 3 )α.α.
         
12η Αγωνιστική ( 25η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ  ( 1 - 4 )
 ( 1 - 7 )
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  - ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ  ( 1 - 0 )
 ( 1 - 4 )
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ  - ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ  ( 3 - 0 )
 ( 4 - 2 )
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  - Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ  ( 3 - 1 )
 ( 2 - 4 )
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ  - ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  ( 1 - 4 )
 ( 0 - 6 )
ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ  - ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. / ΣΤΡΑΤ/ΚΗΣ  ( 3 - 2 )
 ( 5 - 2 )
ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.  - ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ  ( 3 - 0 )α.α.  ( 3 - 0 )α.α.
         
13η Αγωνιστική ( 26η ) 1ος Γύρος 2ος Γύρος
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ  - ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ  ( 4 - 1 )
 ( 1 - 0 )
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ  - ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ  ( 1 - 2 )
 ( 1 - 4 )
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ  - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  ( 6 - 2 )
 ( 3 - 4 )
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  - ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ  ( 1 - 0 )
 ( 3 - 4 )
ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. / ΣΤΡΑΤ/ΚΗΣ  - ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ  ( 4 - 2 )
 ( 0 - 5 )
ΑΣΤΕΡΑΣ Β. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ  - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΓΟΜΑΤΙΟΥ  ( 0 - 3 )α.α.  ( 0 - 3 )α.α.
ΕΛΠΙΣ ΒΡΑΣΤΩΝ  - ΧΟΛΟΜΩΝ Ρ.Π.  ( 5 - 0 )
 ( 1 - 1 )
Τελευταία ανανέωση ( 23.11.14 )